بازدید معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و رئیس کل بیمه مرکزی

از نمایشگاه دستاوردهای فناوری صنعت بیمه در محل گروه سامانه نگار حامی بیمه

دکتر روح اله دهقانی فیروزآبادی، در نمایشگاه دستاوردهای فناوری صنعت بیمه از تشکیل صندوق بیمه ضمانت محصولات فناور و نوآور به منظور حمایت از محصولات دانش بنیان خبر داد.معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری ضمن اعلام این خبر گفت: خوشبختانه صنعت بیمه به ویژه بیمه مرکزی، ضرورت حمایت از شرکت های فناور و نوآور را به خوبی درک کرده و برای حضور آن ها در صنعت بیمه برنامه ریزی بلند مدت دارد.

در ادامه این نمایشگاه مجید بهزادپور رئیس کل بیمه مرکزی گفت:  صنعت بیمه در دنیا یک صنعت هفت هزار میلیاردی است که نقش موثری در سرمایه گذاری، چرخه اقتصادی و بیمه گری دارد. مهندس بهزادپور در خصوص رویکرد جدید نظارتی بیمه مرکزی گفت: در صدد هستیم با نظارت هوشمند، مداخله گری نهاد ناظر را کاهش دهیم و با بهره گیری از تکنولوژی و فناوری های روز به سمت نظارت هوشمند و آنلاین حرکت کنیم.

در ادامه میثم عسگری مدیرعامل سامانه نگار حامی بیمه از گذر نگاه سامانه محوری و تغییر نگرش به سوی تفکر پلتفرمی مطالبی را بیان داشت. در ادامه وی از اهمیت بیمه گری باز با محوریت حل مسائل صنعت بیمه از مسیر شرکت های دانش بنیان و استارت آپ سخن گفت.

در ادامه این نمایشگاه مدعوین و مهمانان از برخی پروژه های نهایی شرکت های گروه سامانه نگار حامی بیمه دیدن کردند.