سوئیچ

    یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین پروژه‌های حال حاضر در مجموعه سنحاب، پروژه سوئیچ بیمه مرکزی می‌باشد. این پروژه که با ایجاد هاب بیمه کلیه خدمات بیمه‌ای کشور را گردآوری نموده است، این امکان را به شرکت‌های بیمه، نمایندگی‌ها، ارزیابان        خسارت و حتی شرکت‌های استارتاپی می‌دهد تا با اتصال به این هاب ارزشمند و قدرتمند کلیه خدمات بیمه‌ای مورد نیاز خود و مشتریان خود را دریافت نمایند.

   این پروژه که با سرمایه‌گذاری سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و نیروی انسانی قابل توجهی آغاز به کار کرده و اکنون به مرحله تجاری‌سازی رسیده است، گامی بسیار ارزنده در صنعت بیمه کشور محسوب می‌شود. از این رو که بسیاری از فرآیندهایی که در این        صنعت تا کنون قابلیت اجرا نداشتند با کمک این سرویس اجرایی خواهند شد.

  در حال حاضر بسیاری از شرکت‌های بیمه به این سوئیچ مرکزی متصل شده‌اند و باقی شرکت‌ها نیز در حال اتصال می‌باشند. امید است با راه‌اندازی کامل این پروژه، بسیاری از شرکت‌های استارتاپی بتوانند از طریق دریافت APIهای بیمه‌ای، کسب و          کارهای متنوعی را بر این بستر راه‌اندازی نمایند.

  شما عزیزان می‌توانید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص همکاری در این حوزه، همین حالا از طریق منوی ارتباط با ما با کارشناسان مربوطه تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

به بالای صفحه بردن