درباره ما

شرکت سامانه نگار حامی بیمه (سنحاب) از سال 1398 به عنوان بازوی اجرایی فناوری اطلاعات سازمان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی کار خود را با به‌کار گیری کارشناسان مجرب آغاز نمود. این شرکت در این مدت کوتاه تحول عظیمی را در حوزه فناوری اطلاعات صنعت بیمه کشور ایجاد نمود که از جمله آن‌ها می‌توان به توسعه و نگهداری سامانه سنهاب (سامانه مرکزی صنعت بیمه کشور) اشاره نمود.

این شرکت در نظر دارد تا با راه‌اندازی چندین پروژه کلان و کاربردی جدید، گامی اساسی در جهت پیشبرد اهداف کلان خود و صنعت بیمه کشور بردارد. از جمله مهم‌ترین این پروژه‌ها، سامانه سوییچ بیمه مرکزی می‌باشد که با ایجاد هاب بیمه، علاوه بر تسهیل نقش نظارتی بیمه مرکزی، این امکان را برای سایر فعالان صنعت از جمله شرکت‌های بیمه، کارگزاری‌های برخط بیمه، سایر شرکت‌های فعال و حتی استارتاپ‌ها فراهم نماید تا با اتصال به سوییچ، از سرویس‌های بی شمار و متنوع این حوزه بهره‌مند گردند.شرکت سامانه نگار حامی بیمه با نگاهی به آینده و به‌کارگیری تیم تحقیق و توسعه مجرب، سعی در تبدیل صنعت بیمه کشور به صنعتی پیشرو و همگام با تکنولوژی‌های روز دنیا دارد.

امید است با برنامه‌ریزی‌های انجام شده طی پنج سال آینده، صنعت بیمه کشور به یکی از نمادهای پیشرفت در میان تمام صنایع کشور تبدیل شده و استفاده از خدمات بیمه‌ای را برای مردم بسیار ساده و لذت بخش نماید.

سنحاب

به بالای صفحه بردن